zdjęcie nr 4

Marta Dargas-Draganik – radca prawny, doktor nauk prawnych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Stypendystka China Youth University of Political Studies w Pekinie. Wykładowca w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni. Pełnomocnik ds. współpracy z Chinami Pracodawców Pomorza (największej organizacji pracodawców w województwie pomorskim zreszającej 1000 firm). Członek Komisji ds. LegalTech, Komisji ds. współpracy z zagranicą oraz Komisji ds. doskonalenia zawodowego przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Współpracownik Centrum Studiów Azji Wschodniej Uniwersytetu Gdańskiego.

Specjalistka w zakresie polsko-chińskich stosunków gospodarczych, prawa chińskiego i zagadnień związanych ze współpracą B2B polskich i chińskich firm, zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, w tym związanych z nowymi technologiami.

r.pr. Marek Dargas – radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Radca prawny z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym, w tym w zawodzie adwokata i w zawodzie sędziego.
 
Specjalizuje się w prawie gospodarczym i samorządowym. Prowadzi obsługę prawną wielu podmiotów gospodarczych, w tym firm budowlanych. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie na rzecz państwowych jednostek organizacyjnych. Od 30 lat prowadzi również obsługę prawną jednostek samorządów terytorialnych.